Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który rozwiąże tenże problem oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną może żyć niewłaściwa dieta oraz niskie zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który polepsza ich stan oraz strukturę. Dzięki właściwie dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, świetnie dodają się zarówno dla osób, jak oraz dla mężczyzn, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż cały olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, wpływając na inny element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspomagają w obecnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dokładnie owe punkty decydują o wydajnym funkcjonowaniu sposobu również posiadają niemałe znaczenie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, i co za tym idzie, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso Duo Oil 2