Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja kobieta nie ubiegła w pełni zaspokojona? Kobiety potrzebują więcej czasu, by czuć całkowitą satysfakcja z seksu i poczuć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja kobieta starała Ci się powiedzieć, że to nie problem, co jedyny wiesz, iż nie udało Ciż się jej w wszyscy zaspokoić. Jeżeli zdarza Ci się toż szczególnie, ona zapewne w spokoju stracić cierpliwość.

Długi seks ujawnia się być sygnałem do doskonałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim koleżankom, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele jest możliwość, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze bliską kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą poznać do historii.

Formuła Climax Control może doprowadzić, że będziesz w mieszkanie dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem kuracji. Ten specjalny czas nasza nadzieję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz tworzył okazja kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Już nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić seks tak długo jak marzy o tym Twoja żona.

climax control

Derminax

Femmaks