Untoxin – Czujesz się wciąż wyczerpany i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Przetestuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w budów kapsułek. Efekt ten dany jest do dawania w stanach prania i detoksykacji organizmu ze złych substancji, których nagromadzenie może żyć efektem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Zabiera się to na własne przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji dobrej oraz sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wpływają na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we natur, co tłumaczy się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy wyrywać w trakcie lub po posiłku, popijając wielką częścią wody. 

Pierwsze rezultaty zażywania preparatu Untoxin można zobaczyć już po siedmiu dniach od przygotowania jego brania. 

Należy dbać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Untoxin jest alergię na jakiś jego element.

Suplementy diety powinny być przechowywane w temperaturze pokojowej w droga niedostępny dla malutkich dzieci. Zabezpieczać przed światłem oraz leczeniem wilgoci. Produkt przeznaczony jest dla kobiet odpowiedzialnych. Suplement diety nie może żyć użytkowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin tanio

Derminax promocja

Follixin