ImpreSkin – perfekcyjne połączenie witamin oraz kolagenu, które przywróci Twojej cerze naturalną świeżość

ImpreSkin to suplement diety, który stanowi widoczny w stron kapsułek. Suplement ten kierowany jest dla pań w kwiecie wieku dodatkowo w przypadku bycia pierwszych oznak starzenia się (najczęściej pojawiają się one między 35. a 65. rokiem bycia). 

Suplement ImpreSkin nazywa się naturalnym liftingiem. Wraz z upływem lat na skórze pojawiają się na różne niedoskonałości, wychodzą zmarszczki i znika połysk ważny dla jędrnej skóry młodej. Najczęściej pojawiające się odmiany to cienie pod oczami, kurze łapki, utrata elastyczności skóry i zabieg jej promienności. 

Kapsułki ImpreSkin zawierają hydrolizowany kolagen, którego ilość wraz z wiekiem jest coraz mniejsza. Poprawianie jego wielkości w domowej diecie sprzyja przywróceniu kondycji skóry. Kolagen działa na stanie komórkowym, wnika w ich grupy oraz pomaga regenerację pojedynczych komórek. Dzięki temu zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu, a skóra zatrzymuje się jędrna. 

Produkt ImpreSkin wzbogacony jest o witaminę K, która ułatwia utrzymaniu normalnego funkcjonowania układu krążenia, co może pozytywnie wpłynąć na redukcję przebarwień i informacji zmęczenia, otwartych na osoby. 

Składniki suplementu diety ImpreSkin: D-alpha-tocopherol, Hydrolizowany kolagen, kwas L-askorbinowy, witamina K, flawonoidy.

Suplement diety należy przyjmować doustnie. Zalecane spożycie suplementu diety ImpreSkin w toku dnia to: 1 kapsułka 2 razy dziennie. Kapsułki należy przyjmować doustnie. 

Dla osiągnięcia maksymalnych efektów produkt należy obsługiwać przez 3 miesiące. 

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu ImpreSkin jest alergię na którykolwiek z jego elementów. Suplementy diety powinny stanowić zbierane w technologia niedostępny dla młodych dzieci. Zabezpieczać przed bezpośrednim oddziaływaniem światła ładnego oraz wilgoci. 

Kapsułki ImpreSkin dane są dla pań dorosłych.

Suplement diety nie może stanowić brany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Prawidłowe funkcjonowanie organizmu jest uwarunkowane praktykowaniem zdrowego stylu jedzenia i prace fizycznej. 

Nie stosować suplementu, jeśli upłynął jego okres ważności.

ImpreSkin promocja

tani ThermaCuts

Ultra Slim